Nowoczesny system rekuperacji dla Twojego domu

Rekuperacja

Działamy kompleksowo – od projektu do jego realizacji

Wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt rekuperacji – systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Rekuperacja to nowoczesne rozwiązanie, które jest coraz częściej stosowane w budynkach jednorodzinnych. Nasi klienci doceniają korzyści montażu systemu i jego wpływ na poprawę jakości życia w domu.

Zadzwoń do nas: +48 883 520 620

Darmowa wycena

Korzyści jakie zapewnia rekuperacja

Masz dom usytuowany blisko hałaśliwej ulicy? Twoje dzieci cierpią na alergię, więc chcesz ograniczyć wietrzenie do minimum? Nowoczesne rekuperatory doskonale dostarczają świeże powietrze, więc dzięki nim będziesz mógł całkowicie zrezygnować z otwierania okien. Zapewnij sobie i swoim bliskim stały dostęp do filtrowanego powietrza i popraw komfort funkcjonowania w pomieszczeniach. Dzięki rekuperacji:

  • wyeliminujesz przeciągi
  • zyskasz dostęp do czystego, filtrowanego powietrza bez wietrzenia
  • ochronisz się przed insektami oraz kurzem i brudem
  • zmniejszysz hałas, jaki przenika do domu na przykład z ulicy
  • unikniesz dostawania się nieprzyjemnych zapachów z zewnątrz między innymi dym z kominów czy grilla

Rekuperacja – obniż koszty ogrzewania

Rekuperacja to proces, który polega na odzyskaniu energii ze zużytego powietrza. Już pewnie wiesz jakie straty ciepła generuje wentylacja grawitacyjna. Montaż rekuperatora to doskonałe rozwiązanie by zaoszczędzić na ogrzewaniu. Zimą podczas mrozów do domu dostarczane jest świeże powietrze, które ogrzewane jest do temperatury pokojowej sprawiając, że straty ciepła zostają obniżone do minimum. Powietrze z zewnątrz dostaje się do wymiennika ciepła w centrali rekuperacyjnej, gdzie jest ogrzewane powietrzem usuniętym z pomieszczeń wilgotnych. Taka wymiana ma skuteczność w 90%. Dzięki rekuperacji Twój dom będzie będzie wietrzony przez cały rok i przez całą dobę nie zależnie od warunków atmosferycznych.


Zaufaj profesjonalistom

W Jamróz Nowoczesne Technologie wdrożymy dla Ciebie nowoczesny system rekuperacji. Możemy wykonać projekt dla nowej inwestycji oraz dla stojącego budynku. Dołożymy wszelkich starań, by proponowane rozwiązanie spełniło Twoje oczekiwania.

Masz pytania? Zgłoś się do nas, nasi specjaliści udzielą niezbędnych informacji na temat rekuperacji!

Pracownik
Przekonaj się, jak działamy

Nowoczesne technologie dla domu i firmy w Twoim zasięgu!


Wykonamy dla Ciebie klimatyzację, wentylację i nowoczesną rekuperację.
Montujemy również pompy ciepła oraz instalacje. W Jamróz Nowoczesne Technologie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt i zadbamy o jego wdrożenie. Możesz być pewien, że z nami Twoja inwestycja.

Wysoką jakość
Gwarantujemy

wysoką jakość

Doświadczenia
Zapewniamy

fachowe doradztwo

Specjalistami
Udzielamy

niezbędnego wsparcia

Najważniejszy
Wspieramy

naszych klientów