Zastosuj pompy ciepła – obniż zużycie energii

Pompy ciepła

Nowoczesny system grzewczy dla domu – pompa ciepła


Budujesz dom i chcesz zastąpić tradycyjne ogrzewanie gazowe innym systemem? Zależy Ci, by zyskać więcej przestrzeni w domu? Pompy ciepła to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego systemu ogrzewania. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są bezobsługowe i nie wymagają osobnego miejsca. W Jamróz Nowoczesne Technologie wykonamy dla Ciebie starannie zaplanowany montaż pompy ciepła. Co więcej, nowoczesne urządzenie sprawia, że w domu jest czysto, a koszty ogrzewania utrzymują się na relatywnie niskim poziomie.

Dokonaj ekologicznych zmian w projekcie domu

Czy wiesz, że wybierając pompę ciepła, możesz zamienić kotłownię w wygodne pomieszczenie gospodarcze lub funkcjonalną pralnię? Zmiany systemu ogrzewania dokonasz na etapie adaptacji projektu domu. Zrezygnuj z tradycyjnej instalacji gazowej na rzecz nowoczesnej pompy ciepła. Polecamy to rozwiązanie ze względu na optymalne koszty, ale przede wszystkim w trosce o środowisko naturalne – pompy są ekologiczne.

Zadzwoń do nas: +48 883 520 620

Darmowa wycena

Profesjonalny montaż pompy ciepła


Montujemy nowoczesne systemy ogrzewania w domach jednorodzinnych i w budynkach firmowych. Dobieramy pompy ciepły do kubatury budynku, by zapewnić optymalną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach przez całą jesień i zimę. Dobrze przygotowana instalacja pomp ciepła to wydajne i bezawaryjne rozwiązanie, z którego możesz korzystać w swoim domu. Co więcej, nowoczesne systemy pobierają bardzo mało prądu. W Jamróz Nowoczesne Technologie dbamy również o profesjonalny serwis pompy ciepła – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów z miasta Łodzi oraz województwa.

Chcesz dowiedzieć więc więcej na temat tego, jak działają nowoczesne pompy ciepła? Może nie wiesz jaką wybrać powietrzną czy gruntową? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać pompę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim domu i sprosta Twoim oczekiwaniom.

Pracownik
Przekonaj się, jak działamy

Nowoczesne technologie dla domu i firmy w Twoim zasięgu!


Wykonamy dla Ciebie klimatyzację, wentylację i nowoczesną rekuperację.
Montujemy również pompy ciepła oraz instalacje. W Jamróz Nowoczesne Technologie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt i zadbamy o jego wdrożenie. Możesz być pewien, że z nami Twoja inwestycja.

Wysoką jakość
Gwarantujemy

wysoką jakość

Doświadczenia
Zapewniamy

fachowe doradztwo

Specjalistami
Udzielamy

niezbędnego wsparcia

Najważniejszy
Wspieramy

naszych klientów