Wygoda i zawsze optymalna temperatura

O nas

Jamróz Nowoczesne Technologie to przedsiębiorstwo, które powstało z pasji i chęci poprawy komfortu życia klientów.

Nasza firma zajmuję się montażem instalacji wodnych, grzewczych oraz nowoczesnych systemów dla domów oraz budynków komercyjnych. Wykonujemy indywidualne projekty i wdrażamy rozwiązania, bazując na sprawdzonych urządzeniach i podzespołach. Właściciel firmy – Krystian Jamróz angażuje się w każdą realizację i chętnie zarządza firmą, dbając o przestrzeganie najwyższych standardów branżowych. Zadowolenie klientów jest dla niego priorytetem.

W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na nieustanny rozwój i podnoszenie kompetencji. Odbywamy szkolenia i poznajemy nowe technologie, by dowiedzieć się jeszcze więcej na temat klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz montażu instalacji. Zdobywamy wymagane uprawienia oraz akredytacje producentów, których sprzęty instalujemy w domach oraz w budynkach komercyjnych.

Zadzwoń do nas: +48 883 520 620

Darmowa wycena

Pracownik
Przekonaj się, jak działamy

Nowoczesne technologie dla domu i firmy w Twoim zasięgu!


Wykonamy dla Ciebie klimatyzację, wentylację i nowoczesną rekuperację.
Montujemy również pompy ciepła oraz instalacje. W Jamróz Nowoczesne Technologie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt i zadbamy o jego wdrożenie. Możesz być pewien, że z nami Twoja inwestycja.

Wysoką jakość
Gwarantujemy

wysoką jakość

Doświadczenia
Zapewniamy

fachowe doradztwo

Specjalistami
Udzielamy

niezbędnego wsparcia

Najważniejszy
Wspieramy

naszych klientów