Chłodzie i ogrzewanie w nowoczesnym wydaniu

Klimatyzacja

Nowoczesna klimatyzacja w Twoim domu i w biurze

Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli Ci obniżyć temperaturę w mieszkaniu lub w domu? Chcesz cieszyć się czystym i świeżym powietrzem niezależnie od pory roku? Polecamy montaż klimatyzacji w domu.

Wybierz system klimatyzacji dopasowany do Twoich potrzeb. W Jamróz Nowoczesne Technologie działamy kompleksowo. Wykonamy dla Ciebie projekt instalacji, a także dopasujemy klimatyzator do indywidualnych potrzeb. Montujemy urządzenia w salonach, jadalniach, sypialniach, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujesz odświeżenia. Nowoczesny klimatyzator ścienny i sufitowy są estetyczne i dyskretne, co oznacza, że idealnie skomponują się z wystrojem nowoczesnego domu i stanowią funkcjonalną ozdobę pomieszczenia. Dzięki cichej pracy mogą działać również w nocy, gdy chcesz wypocząć – to idealna klimatyzacja do mieszkania.

Zadzwoń do nas: +48 883 520 620

Darmowa wycena

Oferujemy montaż klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych, lokalach i budynkach usługowych– na dużych powierzchniach oraz w salach konferencyjnych, gdzie zapewnienie komfortowej temperatury powietrza jest priorytetem. W budynkach i lokalach, w których jest za ciepło, klimatyzacja jest najlepszym rozwiązaniem. Montaż urządzeń wpłynie na warunki pracy i poprawi samopoczucie użytkowników. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie klimatyzatory do metrażu pomieszczeń – zgłoś się do nas!

Wydajne urządzenia – klimatyzacja dla każdego

Współpracujemy z doświadczonymi producentami klimatyzatorów. Oferujemy wysokiej jakości systemy, które zapewniają modulację temperatury. To oznacza, że dzięki klimatyzacji możesz ochładzać wnętrza oraz ogrzewać je do oczekiwanej temperatury. Nowoczesna klimatyzacja domowa to wydajne urządzenia, z którymi szybko osiągniesz optymalną temperaturę i pożądaną wilgotność powietrza we wskazanych pomieszczeniach. Co więcej, możesz sterować gotowym systemem, który dla Ciebie stworzymy, za pomocą aplikacji i dowolnie regulować intensywność jego działania. Instalacja klimatyzacji to opłacalne rozwiązanie!

Dbaj o zużycie energii z naszą klimatyzacją

Nasi klienci często pytają, czy montaż klimatyzatora mnie wpłynie na znaczne podniesienie rachunków za energię elektryczną? System klimatyzacji jest zasilany prądem, ale w Jamróz Nowoczesne Technologie oferujemy sprawdzone rozwiązania, które optymalnie wykorzystują energię. Przy poborze 1 kW otrzymasz aż 4 kW energii, która zasili klimatyzator! Oferujemy również serwis klimatyzacji – zapewniamy naszym klientom regularne przeglądy urządzeń i wsparcie w przypadku problemów z działaniem systemu w przedsiębiorstwach. Organizujemy również profesjonalny serwis klimatyzacji domowej.

Przygotowaliśmy ofertę dla mieszkańców Łodzi oraz województwa. Umów się na spotkanie telefonicznie – pomożemy dobrać klimatyzator dostosowany do Twoich potrzeb, wykonamy jego instalację i zapewnimy profesjonalny serwis.

Pracownik
Przekonaj się, jak działamy

Nowoczesne technologie dla domu i firmy w Twoim zasięgu!


Wykonamy dla Ciebie klimatyzację, wentylację i nowoczesną rekuperację.
Montujemy również pompy ciepła oraz instalacje. W Jamróz Nowoczesne Technologie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt i zadbamy o jego wdrożenie. Możesz być pewien, że z nami Twoja inwestycja.

Wysoką jakość
Gwarantujemy

wysoką jakość

Doświadczenia
Zapewniamy

fachowe doradztwo

Specjalistami
Udzielamy

niezbędnego wsparcia

Najważniejszy
Wspieramy

naszych klientów